Sunderland AFC – Crystal Palace

Obraca się podstawowy zestaw, jak tylko może, jeszcze David Moyes od jego reputacja odprosit stanie Sunderland, a zatem jest w ostatnim etapie zawarcia czwarty sezon z Bet-at-home rzędu, które będą czekać na vítěství premiera do października. Tym razem przybywa i Christian Benteke, dla których Black Cats ulubionym przeciwnikiem.

Belgijski shooter uderzyć netto sześć razy w siedmiu spotkaniach, jego jedyny hit tego lata potem trafia mniej niż godzinę jazdy od Stadium of Light, gdy dwa tygodnie temu otworzył wynik przeciwko Middlesbrough. Wyreżyserował i jego zespół do pierwszego triumfu w nowym roku, które ostatecznie okazały się bezowocne Bet-at-home dziesiątkowanie Stoke City, który utrzymuje całość bramkę dla Sunderland w ciągu ostatniego szczebla.

W ciągu trzech wizyt w Premier League, a wielkie Eagles zdobył siedem punktów, a ich pierwsza porażka w marcu tego roku w celu doprowadzenia do bramki Boriniův w ostatniej chwili. Na wygraną hattricka nie było na tyle, nie ma dwóch klubów Connor Wickham, napastnik, który był na wiosnę ubiegłego roku otworzył drzwi kabiny domu. Gracz teraz w wyborze menedżera Moyes wyraźnie brakuje na ich własnym terenie w rzeczywistości ostatnich Bet-at-home czterech bramek mających nabywać i tylko obrońcy.

Ponadto, doświadczony lider na próżno poszukuje odpowiedniej drużyny, która zostanie wysłana od pierwszej minuty na boisku. Podczas otwarcia pięć rund w niej dokonane zmiany czternaście, ale do tej pory nie doprowadziły do ​​tego samego miejsca iw tym momencie trzech walk bez celu pola. Optymizm i lepsze jutro, więc Bet-at-home miejmy nadzieję, w końcu podszedł do sukcesu Cup w Pucharze Ligi na lądzie QPR, gdzie obroty przyczyniło dwa trafienia inny gracz defensywny, Paddy McNair.

Podczas Jarmaine Defoe by wstrzymać po Puchar aby powrócić do gry, i będzie nadal przegap domu Larsson, Borini i bramkarz Mannone. Z drugiej strony, mimo drobnych urazów z Bet-at-home ostatniego tygodnia dopasowanie ponownie James Tomkins, jednak obrońca Scott Dann, cynicznie najlepszymi goście strzelca, skok nie wyglądał.