Sunderland AFC – Manchester United 2:1

Sunderland po dziewiętnastu latach w końcu okazała się klęską ligi Manchester United. Przedostatni cała Premier League pokazała swoją siłę i niemal nieszkodliwe przeciwko Red Devils wygrał 2: 1 Człowiek meczu stał khazra Wahba, który po raz pierwszy na Stadium of Light dołączył w formacji startowej i od razu strzelił gola i asystę.

oddziały Sam Allardyce ustalone po zakończeniu ostatniego wielkiego pojedynku na Anfield i przeciwko innym ulubionych, udał się na prowadzenie już po Unibet trzech minutach gry. Matteo Darmian sfaulował ucieczce Patrick van Aanholt i konsekwentnie doskonałą Strzał podaniu z knagi wymienionych Khazriho ktoś netečován podszedł do sieci. David De Gea do ostatniej chwili nie wiadomo, czy balon dotyka kogoś i ostatecznie nie udało się hitem.

Choć Manchester dominował w spotkaniu więcej Vito Mannone ma ciężkie interwencja przez długi czas nie pojawił. Odwrotnie, drugi Trefa można dodać Jermain Defoe, choć trochę szczęścia doszło do rozwiązania umowy w ostatniej chwili, ale dobrze Unibet nawiedziło Chris Smalling.

Goście z Old Trafford wciąż radzić sobie przerwy i praktycznie jedynym prawdziwie wylądował przypadkiem w całym meczu. Anthony Martial dośrodkowaniu z lewego skrzydła zagrał Kone tylko dla Mata, którego rany za linią pola karnego, choć nadal doskonałe zatrzymywanie Mannone, a następnie dorážce już radując walki, który leżącej włoski bramkarz z Unibet niemal zerowego kąta elegancko nanoszone.

Przerwa na pół etatu na rozwój gry nic nie zmienił, a do domu następnego wielkiego okazji przyszedł w 54. minucie, gdy podał penetracji Lee Cattermole skierowana rozběhnutého van Aanholt, Holendrzy znaleźli rozgrywający przed bramą Defoe, którego radość w ostatniej chwili pokonał Daley Blind. Czerwone Diabły potem dwukrotnie sprawował genialny De Gea – wspieranie Stany Dame N’Doye przyszedł w oddzielnym nalotu nie później, kiedy to strzał pod poprzeczką.

Reprezentacji Hiszpanii po raz drugi dziś stracili zaledwie dziewięć minut przed końcem. Wzmocnienia stycznia z Bordeaux Wabir khazra usiadł Unibet podaniu z rogu tuż przy głowie Products Koneho szczęścia a on umieścił piłkę plecami David De Gey. Van Gaalová apartament w tej chwili zdążyła zareagować, najbliższa osada była DEPA, uważny Mannoneho jednak gorzej.