Suverénny Barcelona na osem gólov Realu reagovala s Levante piatimi zásahmi

Futbalistom Realu Madrid sa po nedávnych nezdaroch zapáčilo súpera potupiť vysokým rozdielom. Po víťazstve 5: 1 v týždni v Lige majstrov nad Bazilejom dal v najvyššej španielskej súťaži ešte o tri góly viac a na ihrisku La Coruni. Hetrikom sa predviedol Ronaldo, celkovo dal v štyroch kolách päť gólov.

Real po dvoch ligových prehrách v San Sebastiane a doma s Atletika Madrid zabral, v La Coruni o troch bodoch rozhodol už do polčasu, hoci v úvodnej polhodine bol jeho výkon ťažkopádny.

Potom sa však trafil Cristiano Ronaldo a už to išlo.Po centre Arbeloa sa mohutne odrazil a parádne hlavičkou z 12 metrov poslal loptu Bet365 Slovakia oblúčikom k žrdi.

Následne sa nádherne z ľavej strany do horného rohu trafil James Rodríguez a potom znovu Ronaldo. Marcello vyslal kolmicu medzi beky na Benzemu, brankár Lux nezmyselne vybehol ďaleko z bránky a prekážal obrancom. Benzema sa vyhol všetkým, Lux ho fauloval a pri ponechanej výhode strieľal Ronaldo z diaľky do prázdnej brány.

Krátko po polovici domáci znížili z penalty, ale ich chúťky na zvrat čoskoro uťal Bale dvoma gólmi. V 78.minúte Ronaldo dovŕšil hetrik strelou z ľavej strany vápna, domáci korigovali na 2: 6 a posledné slovo mal striedajúci Javier Hernández.

Na prsiach si spracoval dlhý pas a ľavačkou pálil zo 16 metrov do horného rohu. Nádherný gól. A v nastavení pálil znovu, jeho ranu z 20 metrov přizvedl mimo dosahu gólmana obranca Sidnei.

Aj Barcelona vyše pol hodiny hrala 0: 0, prvý gól padol až v 34. minúte a dal ho Neymar. Dostal sa za obranu, urobil kľučku brankári a skóroval do prázdnej brány.

Potom dva hosťujúci obrancovia vzali do strese Messiho, poslali ho k zemi a rozhodca odpískal penaltu. Navyše gréckeho stopéra českého pôvodu Loukas Vyntra vylúčil.Messi však penaltu nepremenil, ani trafil bránu. Ale Barcelone to nevadilo Rakitič krásnu bombou krátko pred rozpoľuje predsa len náskok zvýšil.

Po prestávke sa hralo na jednu bránu, za stavu 4: 0 sa dočkal aj Messi. Gól mu daroval domáci brankár, ktorý sa kurzove stavky snažil rozohrať, ale mokrý lopta mu vykĺzol z ruky.

Senzáciou je porážka Bilbaa, doma podľahlo Granade a s tromi prehrami zo štyroch zápasov je v tabuľke veľa dole. Pritom v kvalifikácii o Ligu majstrov vyradilo Neapol …

Futbalisti Valencie zvíťazili v pondelňajšej dohrávke na ihrisku Getafe 3: 0 av tabuľke sa posunuli na druhé miesto.Pred nimi je len stopercentne úspešná Barcelona, ​​ktorá má o dva body viac.

Šestnástej Getafe prišlo o nádeji prakticky už v prvom polčase, kedy pohľadné kombinačné akcie klientov zakončili Paco Alcácer a André Gomes. Po zmene strán potom ešte Rodrigo premenil penaltu, a aj keď bol krátko potom vylúčený, domáci tím početnú výhodu k zníženiu nevyužil.

zdroj: stavky-home.com