Swansea City – Chelsea FC 2:2

Chelsea nadana pierwszą stratę punktów w sezonie, teraz jest na terenie Swansea zwrócił tylko 2: 2 i po raz drugi z rzędu Walijski przeciwnik może pokonać. Conte Chociaż opłaty były lepszym zespołem, ale punkty Swan były tylko dwa strzały na bramkę. Obie bramki Blues Kolejny gol Diego Costa, który był następnie przeciągnięty na strzelca głowy.

W odróżnieniu od poprzednich meczów w tym sezonie dzisiaj cała Stamford Bridge jego przeciwnik grał dużo, aby wygrać, ale tym razem to nie wystarczyło. Postępując w ten sposób, że od dawna wydawało się bardzo obiecujące, w ciągu 18 minut, natomiast obronna Swansea może jeszcze odwrócić krzyż Branislav Ivanovic, jednak piłka odbiła Oscar szczęk przeciwko Costa nogi i gra jako napastnik otworzył wynik od halfvoleje.

Chwilę później mógł ukarać niezdecydowanie w domu akcja Eden Hazard, który został lekko bita na około kilku przeciwników, ale od kąta doskonała Fabiański nie udało się przezwyciężyć. Z podobnym stanowisku, że nie uda, po czym César Azpilicueta i kolejna ogromna szansa po rogu Willianově i Terry poręczne cel nie na tylnym pasku kilka metrów od bramki Diego Costa. Swansea ponad połowę mocno potrząsnął tylko raz przy wystrzeliwaniu z średniej odległości Gylfi Sigurdsson tuż obok.

Zwierzęta jednak między 58. do 62. minuty nagle udało się całkowicie odwrócić rozwój całego meczu. Po pierwsze, po szybkiej ucieczce Thibaut Courtois misjudged Długie podanie Modoua Barrow, piłka we własnym polu karnym poszedł trochę niezrozumiale nogi po pierwsze dlatego, że był to moment, w spotkaniu najpóźniej Sigurdsson sędzia Andre Marriner miał gwizdać rzut karny. Sama kara rozporządzenie sfaulował bezpiecznie przekształcane i wyrównał.

Nie trzeba było długo po kolejnym indywidualnego błędu, tym razem Gary Cahill dostał piłkę może nawet kosztem małych faul Leroy Fer i szczęśliwie dostał piłkę nad próżnych wysiłków Courtois i powrocie Cahill do sieci.

Chelsea, jednak nie dawała za wygraną i od razu spadł z powrotem do ataku. Aktywny Hazard znów zdołał wybić piłkę niepewnych obrońców wszystkie kursy, jednak zażegnane poprzez terminowe wypadaniu Łukasz Fabiański, który czuwa później granica prześladowanie i Diego Costa. Chwilę później polski bramkarz wyróżnił się ponownie, aby zmienić skutecznego i sprawnego nurkowania wspaniały strzał przeciw Oscara.

wskaźniki ciśnienia kontynuowane Oscar strzelił tuż obok drzwi, ale dziewięć minut przed końcem po wszystkim udało się uporać. Branislav Ivanović całkowicie zrelaksowany w pobliżu pola karnego zablokowany rana znaleziono Diego Costa i nożyczki oraz chłodne przekroczyła Fabian. Tumult i może stać się absolutnym bohaterem, że jeśli tylko pięć minut przed końcem po hazard indywidualnego przypadku z kątem dojrzał do bramkarz gospodarzy. To nie działa, więc Antonio Conte musi przyjmować pierwsze straty.