Tim Tebow przecięty przez Filadelfia Orły w zespole NFL

Tebow zdawał się wygrywać w zespole z rzędu na trzecim miejscu, kiedy Philadelphia zajął Matt Barkley w Arizonie w piątek. Ale trener Chip Kelly wyeliminował niekonwencjonalny składnik

, który wykazał się większą dokładnością od czasu swojego pierwszego występu w NFL. “Czuliśmy się, że Tim postępuje, ale nie czułem, że jest na tyle dobry, aby być teraz [nie] 3”, powiedział Kelly.

Tebow ostatnio grał w meczu z sezonem regularnym w 2012 roku Jets, który sprzedał mu jeden dzień po Peyton Manning udał się do Denver. Patrioci wyciągnęli Tebę w 2013 roku, kiedy nie zdołał wygrać pracy jako kopii zapasowej Tom Brady, a Tebę spędził w zeszłym roku w kabinie nadawania. Tebow zakończył sezon 21 z 36 na 286 jardów, dwa TD i jeden przechwyt.Przebił także na 82 metry i zdobył wynik. Jarryd Hayne czyni z San Francisco 49ers końcową 53-osobową kartkę Czytaj więcej

“Naprawdę poprawił swój ruch, gdy rzucał się kilka lat temu” – powiedziała Kelly. “Pracował ciężko na tym i zasługuje na to dużo.”

Tebow był wśród ponad 700 piłkarzy, którzy wyeliminowali NFL w sobotę, podczas gdy ekipy wyrównały swoje rundy do 53.27-latek wraca z rozdania, prawie rok po opuszczeniu swojego starego sportu, by ścigać swoje marzenia o NFL w dążeniu, które urzekło jego ojczyźnie oddaloną o 7.000 mil.

Ex-Raiders quarterback Terrelle Pryor rozegrał się w roli Brownsa w roli szerokiego grona odbiorców, mimo że w sezonie zdobył zero przełęczeń, a San Francisco 49ers utrzymywał linekera Ahmad Brooks, który w obliczu wykroczenia za sprawą seksualnego ładowania baterii w aktywnym składzie.

Yale running Tyler Varga po raz 17 z rzędu zajął Colts, a jego 53-osobowa rola nie zawierała wykształcenia.Następne dwa najdłuższe smugi – Kansas City (12 lat) i Denver (11) – oba zakończyły się.

Najcięższe cięcia faktycznie przychodzą w niedzielę, gdy drużyny zerujące linię zrzeczenia się mają lepsze dopasowanie do swojej listy i Wstrząśnięty gracz, który właśnie świętował przetrwanie “ostatecznego” obcięcia. “To zawsze płynny”, powiedział Broncos GM John Elway. “Przez cały sezon będzie płynny.”