To nie jest w najlepszej formie, mówi Allegri dla Higuain

Udana premiera w koszulce Juventusu za Gonzalo Higuaín. Argentyński napastnik przybył latem przez dziewięćdziesiąt milionów euro z Neapolu wczoraj i wielce podpisane pod Old Lady zwycięstwo nad Fiorentiną, chociaż skok spędził zaledwie 25 minut …

Juventus czele gola po Sami Khedira i stanie 1: 0 przedłużony do 70. minuty, aw rozliczeniu Nikola Kalinić. Pięć minut później, jednak słowo wziął argentyńskiej drużyny narodowej i ułożone w wyniku 2: 1

Higuaín na trawie pojawił się w 66. minucie, a potem dał pierwszy odpowiedź na jego krytykę. Po podpisaniu umowy z Juventusem był dużo mówi o jego kondycji fizycznej, święto jest zwracany nadwagi i zdobył ostrą krytykę ze przykładzie byłego przedstawiciela chorwackiego Robert Prosinečkiho.

“On jest w lepszym stanie niż w chwili jego przybycia, podobnie jak każdy inny. Mamy pięciu nowych zawodników i musimy stać się zespołem,” mówi trener Massimiliano Allegri.

“Jestem bardzo zadowolony z pierwszej połowy. A w drugim graliśmy dość zorganizowana w defensywie. Po Higuaín dostaje połowę szansę, dać sobie cel, tak jak to pokazał przed Fiorentiną. To nie jest w najwyższej formie, a ponadto będzie musiał pracować na harmonii z nowymi członkami zespołu, “kontynuował Allegri.