Vonn z innym upadku Horror: zwycięzca zjazdu w Cortina Gutová


Cortina d’Ampezzo – zwolennikiem pełnego globu Lara Gut triumfował w sobotnim zjeździe we włoskim kurorcie Cortina d’Ampezzo w Pucharze Świata w butach narciarskich alpejskich. Dwadzieścia pięć i Szwajcarii udało się 2,6 kilometrów długi utwór w 1: 37.08 minut i cieszyć się z jego zwycięstwa w 23 wyścigach SP karierze, siódme miejsce w dół.


Brązowa medalistka w dyscyplinie zimowej olimpiady w Soczi pokonany przez pięć setnych sekundy domu Goggiovú aktora Sofi, na trzecim miejscu na opóźnionej 47/100 tymczasowego przywódcy oceny Kongres Słoweniec Ilka Štuhecová 2014.

Gut prymat piąty w tym sezonie (najpierw w dół) zahamować postęp Amerykanów Mikaela Shiffrinovej SP czele klasyfikacji generalnej do 30 punktów. W rankingu kongresu obejmuje ona drugie miejsce na wspomniany Štuhecovú odległość, ale do 77 punktów. Pod koniec roku narciarzy ukończyli tylko dwa biegi – 4 marca w Korei Południowej Čongsone 15 marca w amerykańskim Aspen.

ostre zejście sobotę jak piątek praktyka nie ukończył po gwiazdy amerykańskiego Lindsey Vonn. Navrátilkyňa i upadki SP urazy po utracie kontroli nad nartami na szczycie stoku Olympia delle Tofane w lewoskrętnej kolei, a zakończył się w sieci bezpieczeństwa. W tym samym miejscu również spadł w piątek. Spadek najwyraźniej nie była poważna, bo Vonn wstał i nartach stok do docelowego miejsca. Przed incydent miał na koncie trwającej najlepszy czas.