Wasps i Exeter dostarczają klasyków, które pozostawiają obie strony pytając: co dalej?

Rozgrywka w sezonie z trzema rundami, aby udać się do krajowego Premiership iz obydwoma klubami w pogoni za domową przewagą w rozgrywkach – nie mówiąc nic o półfinale Pucharu Europy, który oczekuje Wasps – zaprasza Pytanie nawet zwycięzców: jak to pójdziesz? I z przegranych: jak możesz z tego wyzdrowieć?

Być może warto poczekać, aby pamiętać, jak dobrze grają tutaj.Daleko od zmniejszenia poziomu ryzyka w grze takiego przywozu, pozwalając na to, aby No8s, Thomas Waldrom i Nathan Hughes, dominować w posiadaniu, obie drużyny położyły się na połączenie pełnego na grzmot z płaską szerokością. Chris Ashton zdobywa ważny spóźniony test Aby Saracens pokonał Northampton Czytaj więcej

To prawda, Waldrom strzelił dwie próby – pierwszy wynik z tyłu motocykla, drugi z trzema śladami po przerwie, która może nie mieć Ale dokładnie mówił, że Thomasowi Tank jest o wiele więcej niż rojalna polineza, przesadzona przez wsunięcie głowy w czapkę – ale w rękach Garetha Steensona i Henry’ego Slade’a płynęła łaska W przerwach Siale Piutau i Elliot Daly.

Szczególnie Daly w punkcie zwrotnym krawata.Znaki przedtem nie były dobre dla Waspsa. Harry Williams, obrońca, który w zeszłym roku był z Jersey, sprawił, że Exeter wyruszył naprzód, po próbie Charlesa Piutau zagroził, że wyeliminuje przewagę, jaką zasłużyła pierwsza połowa Waldroma. Exeter rozciągnął prowadzenie do 13 punktów po tym, jak James Haskell wyrzucił kary.

Nie, wyglądało to na ponury. Exeter wyruszył do wyścigu. Geoff Parling został zaprzeczony, gdy zadzwonił do niego Olly Woodburn; Odwiedzający do przodu napierali się na – nad – linię bramkową dla czwartej próby.Nagle jednak piłka zgubiła się i stamtąd za drzwiami, Daly wyruszyła, złamając dwa ataki, wyskakując z jego 22.

To nie doprowadziło natychmiast do próby, ale w ciągu minuty Charles Piutau Zakończył się Jimmy Gopperth, który nie był nieomylny od tee. Czas był nadal przeciwko Wąsom i gra weszła w ostatnią minutę. Przebijali ich do przodu, a potem poszli szeroko: Gopperth do Daly’a do Charlesa Piutau.

Konwersja była trudna. Gopperth podniósł ramiona, zanim minęło, ostatni akt niezwykłej gry, tak dobry, że powinien pomóc zwycięzcom i przegranym wrócić do następnego miesiąca sezonu. Ustala także 1 maja słodko, w niedzielę, kiedy spotykają się ponownie w Premiership.