Watford FC – Hull City

W Hull, być może, nie może być gorsza, mówili. Następnie rannych Robert Snodgrass i nie mów. Tygrysy pogrążone w głębokim kryzysie, z którego będzie to bardzo trudne wyjście. Nie pomogło, że Mike Phelan dotarł do końca sezonu regularnego Statutu menedżera. Wręcz przeciwnie. Czy godności Hull przynajmniej zagrać na gruncie Watford?

Rookie League dziwi tragedii w szeregach obronnych i sobotę można osiągnąć wspaniały kamień milowy. Po klęsce w Liverpoolu i Bournemouth Hull ostatnim kroku z tym, by stać się pierwszym zespołem w Premier League w trzech meczów z rzędu i mam jeszcze pięć bramek.

To uniemożliwiłoby Tigers chciał pomocy zwycięstwa w Pucharze Ligi na boisku Bristol, że być może w trudnej serii może wrócić trochę zaufania. W Watford trzeba Hornets doświadczył jeszcze jedna zabawna wstęp do sezonu i wylegiwanie się komfortowo w górnej połowie tabeli. Chociaż teraz grał dwa razy z rzędu na zewnątrz, dostają cel i zdobył zaledwie cztery punkty.

Teraz, oprócz obrony może wrócić uzdravivší Daryl Janmaat. Poza gry są tak “tylko” Isaac Sukces, Kenedy, Stefan Okaka i Craig Cathcart. Hull stracił wspomnianą Snodgrass, który spędza około miesiąca do ambulatorium. On łączy się z Andrew Robertson Moses Odubajovi lub Dieumercimu Mbokanimu.