We Francji, Evian zagrożone wyginięciem, nie będzie grać zarówno czwartą ligę

Czwarty francuska Liga zrezygnuje z udziałem całego Évian Thonon Gaillard. Nawet dwa lata temu pracował w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale następnie przez dwa nurkowania i ze względu na problemy finansowe, a nawet jeden dodatkowy poniżenia do Championnat de France amateur. Ostatecznie jednak nie Evian-TG nie jest wykonaniem i gwizdnął dzisiejszym meczu Pucharu Ligi z Creteil …

Evian TG-elita Ligue 1 w lewo na wiosnę 2015 roku jako trzeci zespół od dołu, a do tego czasu musiał obejść się bez wsparcia finansowego swego długoletniego partnera, znany producent spożywczy Danone.

Producent wyrobów mleczarskich, zgodnie z informacjami France Football Chociaż obecnie oferuje ratunkowego bankrotujícího całość, ale tylko chce promować akademię klub; Nie dorósł Acko Evian m.in. wiosną 2013 wywalczyli sobie drogę do finału Pucharu Francji.

Evian Thonon Gaillard, gdy rozpoczęły się prace tylko dziewięć lat temu, a do góry Konkurs po raz pierwszy zebrała 2011. Przez cały okres istnienia klubu nietradycyjnych różowy i biały Koszulka strój nawet dawni gracze Lyon Sidney Govou Claudio Caçapa lub Czech pomocnik David Jarolim.

Teraz jednak, Evian jest poważnie zagrożone całkowitym rozpuszczeniu. Drugi sierpnia, klub został oficjalnie udostępniony i utrzymuje go dokładnie dwa miesiące na ratunek. Nawet jeśli znak, jednak przetrwała do końca nadchodzącego sezonu będzie chcąc nie chcąc, spodziewa się dalszego spadku na piąte miejsce w lidze.