Wspomagany tłuszczem w wygranej Karoliny, Neuvirth zdobył 40 pocisków Rangers

W bitwie zespołów z dolnej części tabeli Konferencji Wschodniej udało domu Karolina 2: 1 nad Toronto , dzięki dwoma punktami czeskim przodu Jiri Tlusty (czas lód 17:00 +/-: +1, 2 strzały).

26-letni uczeń Kladno zdobytych w drugim starcie z rzędu, gdy po gol Wtorkowa do siatki dla Islanders zmieniają się dwukrotnie zapisał w statystykach jako asystent u bram bracia Eric i Jordan Staalových. Obaj popychany przez otwór w trzecim, jak również autorem jedynej klubów trápícího kanadyjskiego zespołu Brandon Kozun.

Tłuszcz został wybrany dla swojej drugiej walce Power Star.Na liście trzech najlepszych graczy dodał pierwszy Eric Staal (1 + 1), a trzeci bramkarz Cam Ward (Złapał 23 z 24 strzałów Toronto).

obrońca Michal Jordán był tydzień odesłane na farmę w Charlotte, w ten sposób, poza tłuszczem wygranych Hurricanes Czechów posiadał już atakującemu Andreja Nestrašil (+/- 08:56: 1). W obronie Toronto brakuje doświadczonych Roman Polák (21:29 +/-: -1)

Po wtorek sukcesu. 2: 1 nad inwazje Hokeiści Buffalo mógłby NJ grać sekund dwupunktowa zysk dla siebie, kiedy należy zmienić na własnym lodzie wspiął 4: 2 nękany przez kontuzje Vancouver

Canucks grał bez elitarnych obrońców Alexandera Edlera Christopher Tanev i Kevin Bieksy..Atak następnie kanadyjska jednostka zajmując szóste miejsce w Zachodniej Konferencji brakowało drugą Centrum Nick Bonino trzecia formacja Brad Richardson i w ostatniej chwili po ciepłym emeryturze Alexe Burrowse.

Te ostatnie przodu w formacji elitarnej obok braci Sedinových zastąpiony Zack Kassian, który strzelił gola w obu golach. Radim Vrbata (17:37 +/-: -1), aby dostać się do końca i tym razem pozostał bez punktu

Statystyki jednak Czesi napisali domu Patrik Eliáš, który strzela z prawej poduszki otwarty na 7. Minuty wyniku pojedynku.Na dziesiątym sezonie rekordzisty klub Tref New Jersey w drugim okresie powstała Jordin Tootoo i Mike Cammalleri, który osiedlił się w końcowej trzeciej.

Już w piątym meczu z rzędu nie wynik na giełdzie w oczekiwaniu Jaromír Jágr (14:24, +/- 0, 1 shot), z zyskiem 29 punktów, jednak pozostaje na czele produktywności klubu.Martin Havlát zatrzymaliśmy się ponownie tylko wśród nie-graczy alternatywne Devils.

Ponieważ wymiana szwedzkiego bramkarza Jhonas Enroth do Dallas odchytal Michal Neuvirth Buffalo wszystkie kolejne cztery mecze, w tym dwóch ostatnich startów w ciągu dwóch dni.

w czwartek, mianowicie bramkarz Czech przyczynił się znacznie do zwycięstwa 3: 2. po strzelaninie na lodzie Philadelphia a dzień później nie trafić w bramkę w meczu u siebie z Rangers

uprzywilejowanych jednostka New York stół ostatnia drużyna NHL outshot znacząco 43:25 i trwało dwa punkty po wygranej 3: 1 Neuvirth jego krytyki z pewnością nie wstydź się, gdy są prezentowane w trudnym programem 40 zabiegów.

Sabres objęli prowadzenie już po 14 sekundach gry, gdy bramkarz debiutant Mackenzie Skapskiho przewyższyły Matt Moulson.W stosunku 1: 1, to był 6. minuty po zakończeniu ucieczce wciśnięty między beton Neuvirth napastnikiem Carl Hagelin

A kluczowym krokiem do wygranej Rangers zrobił w środku boiska.. Pierwszy z jego 37 bramki w sezonie zbliżył się do Ligi najlepszy strzelec 38gólovému Alexi Ovečkinovi z napastnikiem Washington Rick Nash, a następnie dorážkou do otwartej bramy dodał trzeci cel Mats Zuccarello. Graczy

Okres kryzys hokeja przez sezon Boston , że ostatni toczenia ósme miejsce w tabeli konferencji Wschodniej od catch-up z dziewiątego na Florydzie tylko w jednym punkcie.

Piątkowe niedźwiedzie na lodzie St.Louis to nic się nie zmieniło, a goście dodatkowo gorzej, gdy z powodu kontuzji w dolnej części ciała utracone elitarnej centrum Davida Krejčího. Zrezygnował w drugim okresie po zderzeniu z Alexander Steen domu.

NHL zadebiutował w meczu oddalił brat słynnego obrońcy Montrealu P. K. Subban, Malcolm Subban, który dostał szansę celem w Bostonie. Po lecz przyznał trzy szybkie gole na początku drugiego okresu, utalentowany kanadyjska oddał swoje miejsce doświadczonego Tuukka Rask.

On wszedł do gry za utrzymanie St. Louis 3: 1, aw pozostałym czasie zebrał jeszcze dwie bramki.Pierwszą gwiazdą pojedynku został mianowany atakującego Blues Steen (0 + 3) przed jego kolegów Władimir Tarasenko (2 + 0, rosyjski młodzik poprawie już po 31 bramek nastřílených) i Petteri Lindbohmem (1 + 0).

St . Louis, skonfigurowany z napastnikiem Dmitri Jaškin (10:54 +/- 0) wystarczy wyczyścić wygrać 5: 1, zaledwie 15 strzał prób. Dręczące Boston spadł po raz szósty z rzędu w lutym z poprzednich ośmiu startów po raz siódmy ogólnej. Młodzik David Pastrňák (13:58 +/- 0, 1 shot) przeciwko Blues skorzystać.