Z tytułu gry w walce o ratunek: Duris Rosji chodzi o dobre pieniądze

Plzeň – piłkarz słowacki Michal Duris opuszcza zasiedziałego mistrzem Czech Viktoria Plzen i będzie kontynuować swoją karierę w poważnej ligi rosyjskiej FK Gazovik Orenburg. Orenburg miejsc po jesiennej części 14 w rankingu 16-członek rosyjskiej top konkurencji i intensywną walkę o zbawieniu.

Duris w Jersey Victoria triumfował trzykrotnie w najwyższym konkursie Czech i grał dobrze w Lidze Mistrzów. Ogólnie grał Plzen 211 meczów i strzelił 51 bramek. “Michał jest wielkim dziękuję. Doświadczony w Victoria praktycznie wszystkim wielki sukces i musiał mieć ogromny udział. Niezatarte zapisany w historii klubu. Jest to jeden z najlepszych napastników, co Victoria miałem. Teraz chciałbym, żeby udało mu przez zagraniczną angažmánu, “powiedziała dyrektor Adolf Sadek Viktorii i dodał:” oferta była interesująca dla gracza i dla klubu Michael była nasza obietnica, że ​​właśnie w tym przypadku, to nie uniemożliwi pozostawiając dlatego zgodzili się na wzajemnej satysfakcji “…

Według serwisu informacyjnego iSport.cz Duris podpisał umowę na trzy lata z miesięcznym dochodem 1,5 miliona koron czeskich (56 tysięcy euro) Kwota przelewu powinna być w przybliżeniu 16 milionów koron (592 tysięcy euro).

Duris był w poprzednim sezonie z 16 bramek Najlepszy strzelec Pilznie w najwyższym konkursie Czeskiej. “Wybraliśmy spośród kilku ofert i cieszę się, aby móc sfinalizować wszystko. Chciałbym podziękować Victoria za uczynność i poważnego podejścia. Uważam, Michael spełni oczekiwania, który jest umieszczony w niej w Orenburg,” powiedział kierownik gracze Pavel Zika.