Złote Państwo mają się obronić, aby wyrwać Boże Narodzenie z Cavs

Nawet jeśli wszystkie te zdjęcia długodystansowe nie spadają tak, jak zwykle, mistrzowie z pozdrowieniami z Golden State Warriors pokazali, że są całkiem wygodnie wycierając zwycięstwa. Koszykówka chrześcijańska: wojownicy z Golden State pokonają Cleveland Cavaliers – jak to się stało! Czytaj więcej

Draymond Green miał 22 punkty i 15 zbiórek, a Warriors obronili się w finale NBA Finału przeciwko Cleveland, pokonując Cavaliers 89-83 w piątek.

“Dobrze jest Mieć jeden z nich tak często “, powiedział strażnik Stephen Curry. “Jeśli pojawi się nasza obrona, jesteśmy w dobrym stanie, aby wygrać gry.Po prostu pokazujemy naszą wszechstronność i staramy się wygrać na różne sposoby. “

Curry dodał 19 punktów, Klay Thompson miał 18, a Warriors poprawił się do 28-1, wygrywając 32-tą prostą serię meczów domowych.Zamiast tego robić to z 3-wskazówkami, obrońca Golden State utrzymał przewagę nad Cleveland, ograniczając strzelanie do 32%.

Wojownicy byli po raz pierwszy w ponad 100 punktach w domu Rok w sezonie regularnym, jednak w fazie playoffów pięć razy.

“Dobrze jest ćwiczyć i zdobywać doświadczenie w tym typie gry, gdzie jest niska punktacja, zatrzymywanie się, rzucanie rzutu wolnego I wykonuje na pół sądu “, powiedział tymczasowy trener Luke Walton. “To wspaniałe doświadczenie dla nas”.

LeBron James zdobył 25 punktów na prowadzenie Cavaliers.Mówili, że ich sześciodniowa wygrana uderzyła.

“Daliśmy sobie szansę”, powiedział James. “Jeśli gramy tak w obronie, będziemy bardzo trudnym zespołem do pokonania. Obraźliwie, po prostu nie miałem tego. Nikt nie miał tego.

Cavaliers był krótkotrwały, gdy stracił finał dla Warriorów w sześciu meczach, brakowało mocy Kevinowi Love całej serii z kontuzją ramion i straży straży Kyrie Irving do Urazu kolana w późnej rundzie pierwszej gry.

O obu tych zawodach zdrowych na rematch niewiele pomagało Cleveland.Miłość zdobyła zaledwie 10 punktów przy strzeleniu 5 na 16, a Irving przegapił 11 z 15 strzałów w 13-punktowej grze.

Wraz z tymi dwoma zmaganiami, Wojownicy zbudowali 10-punktową przewagę w połowie drogi przez Czwarty kwartał po skoku przez Thompson i layup z Green.

Ale James odpowiedział z parą dunks i zablokowany strzał na Thompson, zanim Tip Love-w uczynił 81-77 z tylko ponad 2 minuty do Play.

James brakował dwóch rzutów wolnych po tym, jak Cleveland dostał kolejny przystanek, a Curry odpowiedział na parę rozłożonych wokół JRSmith z 3-wskazówkami, aby uczynić go 85-80 z 57,6 sekundami gry.

James strzelił do piłki powietrznej z trzech z 12,7 sekundy, aby zagrać, aby zakończyć próbę powrotu Cleveland.

“Dziś wieczorem Nasza obrona była absolutnie niewiarygodna przez wszystkie 48 minut “, powiedział Andrew Bogut. “Aby utrzymać ich do lat 80., nigdy naprawdę nie dostali się w przepływ, w którym mogliby nas naprawdę zaatakować”.

Na początku siódmego Bożego Narodzenia powtórzył się finał poprzedniego sezonu z Fanów na krawędzi znacznie więcej niż w większości meczów sezonowych.

Urzędnicy pozwolili obydwu zespołom grać przez kontakt wcześnie i Warriors prowadzili 45-42.