Żydówka z Mrázkiem zajaśniała w Detroit, Nestrašil dwukrotnie asystował

jak odtwarzacze hokej Pittsburgh i Detroit w weekend dostał obu grających dni. Oba obozy w niedzielę chciały odpłacić sobotnią porażką. Penguins domu wystarczająco 0: 2 w Bostonie i Red Wings nawet ucierpiały klęsce 2: 7 w Filadelfii (wszystkie siedem straconych goli Jimmy Howard, niedawno powołany z farmy Mrazek dołączył do NHL po raz pierwszy od 11 lutego). Dla podopiecznych trener Mike Babcock powiększonej wszystkim trudnych do podróżowania po wizytujących arenach.

Pittsburgh, Evgeni Malkin, którzy przegapili jednozápasové złamać ale już wrócił kapitan Sidney Crosby, oczywiście, nie zaleta pola do domu po raz drugi w weekend nie udało się wykorzystać. Po 2 minutach trener Riley Sheahan zdecydował, że nadszedł czas na zmianę.Jego pierwszy punkt wieczoru za pomoc Marek strzelił Židlický (czas: 17:37 lód +/-: +2, 4 strzałów). Zdecydowanie najbardziej czeski rozgrywający NHL nie brakuje w drugim klubach Detroit 19 minut, w którym obchodzony Teemu Pulkkinen. Ponadto stwierdził, że jego ostatnie słowo

Na początku środkowych dwadzieścia minut mianowicie Židlický bomba z prawej koło wykorzystywane power play – 0: 3.. Przed udaniem się do drugiej kabiny wzrosła przed Red Wings kapitan Henrik Zetterberg i 44 minut w domu przerażającego 0:. 5 zmodyfikowany po raz drugi w meczu punktacji Pulkkinen

Bramkarz Petr Mrázek domu zlikwidować jeden strzał za drugim. Star Crosby nie udało się w żadnej z sześciu prób. Z czystym kontem, ale Czech talent arena Consol Energy Center w końcu opuścił podczas 50.Pingwiny przynajmniej skorygowały wynik Davida Perrona. Z 42 interwencje były Mrazek wybrany jako pierwszej gwiazdy wieczoru przed drugą Židlický (po przeniesieniu z New Jersey jest w Detroit w siedmiu meczach siedem punktów).

Wszystkie istotne pojedynek Columbus Karolina odbyła się w środku pola gry, kiedy cztery z pięciu bramek zdobyły bramkę. . Po użył power play Nick Foligno jej najbliżej wszedł do ołowiu Blue Jackets

W 29 minucie, jednak karać wykluczeniem znajduje się również obrońca Justin Faulk i stanu 1: 1 ponownie od początku. Pomoc trafia jak gra Andrej Nestrašil (16:34 +/- 0, 2 pociski), który był obecny ani w kolejnych następujących klubach Bek Ron Hainseyho z 30minuty.

Republika napastnikiem w swojej debiutant NHL sezon wzrosła do 19 punktów (6 + 13) od 40 uruchamia i przypadkowo w porównaniu z dwoma innymi początkujących David Pastrňák Boston (19 punktów 9 + 10 33 początek) i George Anaheim dłuta (19 punktów, 7 + 12) rozpoczyna się od 60

przeciwnik obrót Columbus odpowiedzi dopasowując. 2: 2 laski Scott Hartnellem. Przed udaniem się do drugiej kabiny ale goście obchodzony po raz trzeci, tym razem po drugiej stronie napastnikiem Brad malonianu. Gdy trzeci okres kolejnej furtki nie spadnie, wzięli dwa punkty Hurricanes po Wynik 2: 3

Po serii odtwarzaczy pięć zwycięstw hokeja Boston spadł 0: 2 w Waszyngtonie i straty natychmiast skorzystał z catch-up z Ottawa .Pierwszy zespół przypis przejść do play-off Konferencji Wschodniej miały takie same szanse dniową przerastają. 2: 1 po rzutach Filadelfia i zredukował stratę do ósmego Bruins w przeciwieństwie do pięciu punktów

Senatorowie (20:05, +/-: 0, 2 strzały), zaatakował Jean-Gabriela Pageau na prowadzeniu w 26. minucie. Flyers miał jednak aktywnego Jakuba Voráčka (23:21, +/-: +1, 5 strzałów). Pracował na lodzie nawet częściej niż dom Michálek i był to najbardziej produktywny sezon w Czechach, który w 33.minut, w porównaniu do 1: 1

Biorąc pod uwagę sytuacja trwała aż do rzutów karnych, które znakomicie przeciwko chytajícímu nowicjusza w bramce Sens Andrew Hammond nieudanej jeden z odwiedzających trio Voráček – Simmonds – Giroux. Zwycięstwo kanadyjskiej jednostki następnie postanowił w trzeciej serii napastnik Bobby Ryan.

W NHL w punktacji z 69 punktami Voráček przeniesiony do piątej pozycji przed aktualnie kontuzjowany Evgeni Malkin Pittsburgh (68 punktów, 28 + 40). Na czwartej do drugiej pozycji są sumą 71 punktów w porównaniu z trzech pretendentów: 4. Nicklas Backstrom z Washington (71 punktów, 18 + 53) 3. Sidney Crosby Pittsburgh (71 punktów, 23 + 48) 2. Alex Ovechkin Waszyngtonu (71 punktów, 45 + 26).On trzyma kierownictwem kapitana Islanders John Tavares (72 punktów, 33 + 39).

W dziewiątym Ottawa do Bostonu w niedzielę zawaha się użyć również dziesiątą Florida . Ice Madison Square Garden były Panthers blisko, aby zdobyć punkty, w ciasnym domu wygranej Rangers 2: 1, ale ostatecznie z niczym

Z pięciu prób fotografowania płacąc najaktywniejszych napastnikowi na lodzie Jaromír. Jagr (17:37 +/- 0, 5 strzałów), którego tworzenie jest często bardzo widoczne. Na długim oblężeniu strefie ofensywnej, ale tym razem z młodzieżą Barkov i Huberdeauem nevytěžil utracie bramki.

wysłał Rangers na prowadzenie w 18 minucie, James Sheppard. Stan 1: 0 trwał aż do początku trzeciego okresu, kiedy 2 0 Matt Hunwick wzrosła. Zero na koncie Camy Talbot zostało wygładzone w 51.minutę Brandon Pirri.